Srí Lanka je jako stvořená pro životní restart

Foto: Lenka Melicharová

Také cítíte, že tu nesnesitelnou lehkost bytí je čím dál těžší ustát? Všudy přítomný tlak doby, soustředěný na výkon, efektivitu a neustálé inovace, v nás někde hluboko uvnitř probouzí obrovský smutek. Je proto dobré naordinovat si trochu klidu. Třeba na Srí Lance.


Říká se, že pokud chceme změnit svět, musíte nejdříve změnit sebe. Takže když jsou Vánoce o obdarování druhých, co si na Velikonoce dovolit obdarovat sebe? Dárkem, který vás na chvíli odnese pryč od hlučného davu. Tím totiž získáte tak moc potřebný nadhled a odvahu ke změně. Možná je mezi námi spoustu „vyzenovaných Mistrů“, kteří dokáží toto v normální běžné každodenní operativě, ale průměrný Evropan, kterému se denně hlavou prožene až 60.000 myšlenek, z toho navíc až 80% negativních, možná potřebuje malé pošťouchnutí.

Srí Lanka země zaslíbená

Velikonoční výlet na Srí Lanku neslibuje nemožné ihned. Ani zázraky do tří dnů. Nabízí možnost na zastavení se, spočinutí, přijetí sebe a všech svých myšlenek. Procítění, jak se vlastně mám ve svém těle. Odpoutání se od všech požadavků a nároků šéfa, manželek/manželů, dětí, kolegů, přátel, klientů. A také zjištění, co vlastně chci já sám/sama.

Foto: Lenka Melicharová

Ve dvou (a více) se to lépe táhne

A jelikož jsme od přírody přirozeně „smečkoví“, ve skupině podobně smýšlejících lidí, to jde o dost snáz. Síla skupiny otevírá nové možnosti. Podpora, plné přijetí v bezpečném prostředí bez posuzování se zkušenými fasilitátorkami Andreou Gembalovou a Lenkou Melicharovou je otevřen všem, kteří už delší dobu cítí vnitřní pnutí po změně.

Magické spojení člověka a přírody

Znovuzrození a nový začátek se bude odehrávat v místě s magickým spojením člověka, přírody, energie a lehkosti bytí. V místě, kde se setkává tělo, mysl a duše s osvěžující energií horské džungle. V místě, kde pocítíte ozdravnou sílu divočiny, ztratíte pojem o čase i prostoru.  Nastartujete smysly, na které jste zapomněli, že je máte. V místě, kde se budete cítit hýčkáni, zregenerujete se a můžete se těšit z prožitku “Galavilla efektu”.

Foto: Lenka Melicharová

Bydlení nad mraky

Ten nabízí 4-hvězdičkový český ayurvédický a longevity hotel Galavilla s komplexním luxusním zázemím a laskavým a pečujícím personálem. Nachází se na jedinečném místě uprostřed ostrova, vysoko v horách (900 m n.m.) nedaleko Kandy, nad mraky, na místě obklopeném životem pulsující flórou i faunou, s dechberoucími výhledy do údolí a na okolní hory. Design a styl je inspirován zemskými živly a nebeskými útvary.

Foto: Lenka Melicharová

Je čas se uvolnit a dovolit si to. Stačí mrknout na www.aktivace-potencialu.cz

 

Life24.cz je magazínový web zabývající se nejen aktualitami z domova i ze světa, ale také komentováním aktuálního politického dění nejen na české scéně. Najdete zde tedy především zajímavé rozhovory, recenze produktů, informace o cestování, nebo také například informace o domácích mazlíčcích. Zkrátka vše co vás zajímá.

Podívejte se i na naše další weby:

www.testyojetin.cz

www.cestyavylety.cz

www.cartrax.cz

 

 

 


Life24.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz

 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.life24.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 Life24.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.