Jarmila: Miluji tři muže, spím se všemi, ale jeden o tom neví. Rodiče mě proklínají

Foto: Pixabay

Jarmila ze Vsetína se zamilovala do kolegy z práce. Když ji seznámil se svými kamarády, zamilovala se i do nich. Spí se všemi, ale původní přítel o tom nemá ani potuchy. Do toho všeho se ještě zamotaly rodičovské předsudky.


Láska je mocný a krásný cit, který může do našeho života přinést radost, štěstí a pocit naplnění. Někdy však může láska přinášet také nečekané výzvy a překážky, zejména pokud je v rozporu s přesvědčením a očekáváním našich blízkých. To je případ Jarmily ze Vsetína, která se ocitla v situaci, kdy miluje dva muže a její rodiče se za to na ni velmi zlobí.

Spím se všemi. Klidně bych je měla v posteli všechny tři, jenže to by ani jeden z nich nedal
Jarmila; Vsetín

Především je důležité pochopit, že láska není volba. Nemůžeme ovlivnit, do koho se zamilujeme, a není to něco, co můžeme zapnout nebo vypnout jako vypínač. Když se ocitneme v situaci, kdy milujeme dva muže, může to být matoucí a zdrcující, ale není to něco, za co bychom se měli stydět nebo se cítit provinile.

Je také důležité si uvědomit, že máme právo si vybrat, s kým chceme být. Naši rodiče mohou mít svá vlastní očekávání a přesvědčení o tom, s kým bychom měli být, ale v konečném důsledku je to náš život a naše rozhodnutí. Musíme se řídit svým srdcem a vybrat si osobu, kterou skutečně milujeme a se kterou chceme být, bez ohledu na to, co si myslí nebo říkají ostatní.

To ostatně potvrzuje i Jarmila: „Spím se všemi. Klidně bych je měla v posteli všechny tři, jenže to by ani jeden z nich nedal. To ale nic nemění na tom, že je to můj život a o něm rozhoduju jenom já sama. Ať se to komu líbí, nebo ne“. Jenže je tady i druhý aspekt. Je totiž také důležité přistupovat k situaci s empatií a pochopením vůči našim rodičům. Mohou vycházet ze zájmu a lásky a nemusí naši volbu chápat nebo s ní souhlasit. Je důležité s nimi otevřeně a upřímně komunikovat a vysvětlit jim, jak se cítíme a proč jsme se tak rozhodli. To může pomoci zmírnit některé jejich obavy a strachy a může to pomoci vybudovat silnější a pozitivnější vztah mezi námi.

Milovat tři muže a čelit hněvu našich rodičů může být náročná a obtížná situace. Je však důležité si uvědomit, že láska není volba a že máme právo vybrat si, s kým chceme být. Musíme se řídit svým srdcem a učinit rozhodnutí, které je pro nás nejlepší, a zároveň k situaci přistupovat s empatií a pochopením vůči rodičům. Díky tomu můžeme tuto situaci zvládnout s milostí a silou a najít v životě štěstí a naplnění.

Ocitli jste se někdy v situaci, kdy jste milovali více osoby a nechtěli se rozejít ani s jednou z nich? Napište nám do diskuze.

Life24.cz je magazínový web zabývající se nejen aktualitami z domova i ze světa, ale také komentováním aktuálního politického dění nejen na české scéně. Najdete zde tedy především zajímavé rozhovory, recenze produktů, informace o cestování, nebo také například informace o domácích mazlíčcích. Zkrátka vše co vás zajímá.

Podívejte se i na naše další weby:

www.testyojetin.cz

www.cestyavylety.cz

www.cartrax.cz

 

 

 


Life24.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz

 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.life24.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 Life24.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.