Nepanikařte. Deset dní do "Ježíška" na nákup netradičních dárků za málo peněz bohatě stačí

Foto: Eliška Konečná

Málo času a málo peněz ještě nemusí znamenat tragédii. Opravdu zajímavé dárky se stále ještě dají bez problémů koupit. Dokonce za ně ani nemusíte moc utrácet.


Co si budeme povídat. Letošní Vánoce budou pro většinu z nás jiné. Pro někoho více, pro jiného méně, ale jiné budou. Válka sotva pár stovek kilometrů od našich hranic, a s tím související zhoršená ekonomická situace, včetně nárůstu spotřebitelských cen, cen energií a také třeba sazeb hypotečních úvěrů, letošní Vánoce prostě ovlivní. V mnoha rodinách se tak pod stromečkem objeví méně dárků, než tomu bylo v loňském roce. Mnohdy to budou spíše dárky praktické, ale i ve zhoršené ekonomické situaci lze udělat svým blízkým a kamarádům radost dárkem, který je prostě jen tak pro radost. Některé jsme za vás vybrali a zkusili jsme se vejít do částky 500 korun za dárek.

Dárek pro děti

Pamatujete si na Rubikovu kostku? V osmdesátých letech to byl hit, který chtěl mít snad každý. Těžko se sháněla, ale většina rodičů si tehdy nějak poradila a pod stromečkem se tenhle hlavolam zhusta objevoval. Dnes si děti hrají spíše s mobilem, ale zajímavý hlavolam lze koupit i dnes. Například „křišťálovou pyramidu“. I ta vychází z původního hlavolamu Erno Rubika a stejně jako jeho slavná kostka se vrací na trh. Design je ale více propracovaný, některé kousky dokonce i svítí. Koupíte do ceny 500,- korun.

Dárek pro cestovatele

Máte-li ve svém okolí někoho, kdo rád cestuje po vlastní ose, jen tak s batohem na zádech, můžete mu nadělit tzv. „suchý ručník“. Jde o ručník z ultra mikrovláken, který perfektně absorbuje vodu a je rychleschnoucí. V podstatě z něj stačí vodu pouze vyklepat. Podle velikosti ručníku a typu mikrovlákna se cenová relace takového outdoorového doplňku pohybuje od cca 300 do 500 korun.

Dárek pro řidiče

Nějakého řidiče má v rodině jistě každý, takže nebude těžké vybrat, komu takový dárek pod stromeček položit. Nám se líbí designově skvěle vyvedené vůně, které vycházejí z vůní známých parfémů. Jsou většinou v krásném skleněném flakónku se dřevěným uzávěrem a lýkovým poutkem na zavěšení do interiéru auta. Nám se asi nejvíce zamlouvala varianta s vůní inspirovanou parfémem Sauvage od Diora. Vůně je to přímo ikonická a s jejím výběrem určitě neuděláte chybu. Cena přibližně 300,-Kč.

Kupujete dárky na poslední chvíli? Jaké? Napište nám svůj tip do diskuze.

Zdroj: Daniel Kadlec; Heuréka

Life24.cz je magazínový web zabývající se nejen aktualitami z domova i ze světa, ale také komentováním aktuálního politického dění nejen na české scéně. Najdete zde tedy především zajímavé rozhovory, recenze produktů, informace o cestování, nebo také například informace o domácích mazlíčcích. Zkrátka vše co vás zajímá.

Podívejte se i na naše další weby:

www.testyojetin.cz

www.cestyavylety.cz

www.cartrax.cz

 

 

 


Life24.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz

 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.life24.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 Life24.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.