Chalosal žlučníkové kapky pro harmonii trávení

Foto: rosenpharma

S příchodem Chalosalu na trh se otevírá nová kapitola ve světě doplňků stravy zaměřených na podporu trávicího systému a zdraví žlučníku. Tento produkt přináší sofistikovaný mix přírodních extraktů a esenciálních olejů, který byl speciálně vyvinut, aby navázal na odkaz svých předchůdců známých svými pozitivními účinky na trávení.


Klíčové složky Chalosalu

Mátová silice: Proslulá svými antispasmodickými a karminativními účinky, mátová silice je v Chalosalu využívána k uvolnění trávicích křečí a k podpoře tvorby žluči.

Panenský olivový olej: Tento olej je vysoce ceněn pro své antioxidantní vlastnosti a podporu kardiovaskulárního systému, a také pro své benefity pro trávicí systém.

Eukalyptová silice: Poskytuje silné antiseptické účinky a podporuje normální funkci žlučníku a žlučových cest.

Extrakt z vrby nachové: Tento přírodní zdroj salicinu, který se v těle přeměňuje na salicylát, je ideální pro podporu zdravé funkce střev.

Extrakt z kurkumy dlouhé: Kurkumin, klíčová účinná látka kurkumy, reguluje zánětlivé procesy a působí jako silný antioxidant. Jeho přítomnost v Chalosalu je zárukou podpory zdravého trávení a činnosti jater.

Extrakt z krušiny olšové: Nabízí jemné projímavé účinky, podporuje pravidelnou stolici a zdraví trávicího traktu.

Foto: rosenpharma

Ačkoliv je Chalosal založen na přírodních složkách, je doporučeno konzultovat jeho užívání s lékařem, zejména v případech těhotenství, kojení nebo při specifických zdravotních podmínkách. Stejně jako u všech zdravotních doplňků je nezbytné dodržovat doporučené dávkování.

Chalosal je dostupný pro všechny, kteří hledají efektivní a přírodní řešení pro podporu svého trávicího zdraví. Produkt lze zakoupit přímo na e-shopu výrobce za výhodnou cenu, kde navíc obdržíte dárek ke každé objednávce. Kromě toho je Chalosal dostupný i v jiných online obchodech a může být vyžádán ve kamenných lékárnách.

Chalosal žlučníkové kapky podporující zdravé trávení, vyrábí RosenPharma a.s., česká farmaceutická společnost specializující se na špičkovou výrobu léčiv a potravních doplňků v různých formách, s důrazem na kvalitu a přírodní složení.

Investujte do svého zdraví s Chalosal žlučníkovými kapkami, které vám přinesou úlevu a podporu v každodenním životě.

Life24.cz je magazínový web zabývající se nejen aktualitami z domova i ze světa, ale také komentováním aktuálního politického dění nejen na české scéně. Najdete zde tedy především zajímavé rozhovory, recenze produktů, informace o cestování, nebo také například informace o domácích mazlíčcích. Zkrátka vše co vás zajímá.

Podívejte se i na naše další weby:

www.testyojetin.cz

www.cestyavylety.cz

www.cartrax.cz

 

 

 


Life24.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz

 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.life24.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 Life24.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.