Dálkové automatické otevírání garáže a vjezdové brány. Beninca je ideální řešení

ovladani-garaz-vrata
Foto: Beninca

Dálkově ovládaná garážová vrata nemusí být vůbec drahá a jejich instalace technicky složitá. Sada Romeo od společnosti Beninca je kvalitní a levná volba, kterou si šikovný kutil zvládne instalovat sám.


Podzim je tady a s ním začíná přicházet i nepříznivé počasí. Ale ruku na srdce, kdo z nás chce v zimě nebo dešti vystupovat z auta a ručně otevírat a zavírat garáž nebo vjezdová vrata? Italská společnost Beninca má řešení v podobě cenově atraktivní sady motoru pro garážová vrata Romeo

Dálkové otevírání garáže

Dálkové otevírání garáže je systém, který umožňuje automatické otevření a zavření garážových vrat, na dálku. Tento mechanismus vám umožňuje ovládat vrata bez nutnosti fyzického kontaktu. To znamená, že nemusíte vystupovat z auta, abyste vjeli nebo vyjeli z garáže, nebo pozemku. Tato technologie je stále oblíbenější, zejména kvůli svoji jednoduchosti a bezpečnosti. Nyní je možné si tento komfortní prvek pořídit doslova za pár korun. Italská společnost Beninca totiž nabízí již řadu let kompletní sadu Romeo, včetně kolejnice a dálkového ovladače, nyní za bezkonkurenční cenu 4.900,- Kč včetně DPH.

Proč vybrat automatické otevírání vrat

Jedním z hlavních důvodů, proč lidé volí automatické otevírání vrat, je pohodlnost, kterou takový systém nabízí. Zvláště v deštivém a větrném podzimním počasí je to neocenitelná výhoda. Můžete zůstat v suchu a teple vašeho vozu, zatímco brána se otevírá a zavírá zcela automaticky. Nemusíte si tak dělat starosti s mokrým oděvem nebo se zmrzlými prsty.

Bezpečnost na prvním místě

Elektrické otevírání garáže není jen o pohodlnosti, ale také o bezpečnosti. Tento systém vám umožňuje udržet kontrolu nad tím, kdo má přístup k vaší nemovitosti. Můžete si nastavit kódy nebo použít bezpečnostní dálkové ovládání, což ztíží neoprávněným osobám vstup. To je obzvláště důležité v době, kdy se zvyšuje počet vloupání.

Beninca: Spolehlivost a kvalita

Když se rozhodujete pro elektrické otevírání brány, je důležité zvolit spolehlivou a kvalitní značku. Společnost Beninca je jedním z předních výrobců těchto systémů a je na trhu více jak 40 let. Nabízí širokou škálu produktů, které jsou odolné a dlouhodobě spolehlivé. Sada Romeo od společnosti Beninca vám poskytne klid a jistotu, že váš systém bude fungovat bez problémů. Velice důležitým faktorem při výběru je také cena. Sada Romeo stojí aktuálně pouhých 4.990,- Kč včetně DPH.

Elektrické otevírání garáže levně

Možná si myslíte, že elektrické otevírání garáže je drahý luxus. Ale opak je pravdou. Díky pokroku v technologii jsou tyto systémy stále dostupnější. Investice do elektrického otevírání garáže je investicí do pohodlného a bezpečného života.

Dálkové ovládání pro garáž

Jedním z největších benefitů elektrického otevírání garáže je dálkové ovládání. Na dálkový ovladač můžete naladit i svou vjezdovou bránu. Můžete otevřít garáž i bránu z pohodlí svého vozu a nemusíte ani vystupovat. To znamená, že můžete otevřít bránu, když se k ní blížíte, a hned poté, co projedete, ji zavřít. Dvoukanálový dálkový ovladač TO.GO2A je již součástí balení sady Romeo.

Jak zvýšit hodnotu nemovitosti

Motorové otevírání brány může také zvýšit hodnotu vaší nemovitosti. Je to moderní a atraktivní prvek, který může zaujmout potenciální kupce v případě, že se rozhodnete vaši nemovitost prodat. Investice do tohoto systému může mít dlouhodobé finanční výhody

Opravy a servis motorových bran

Aby váš systém elektrického otevírání garáže fungoval bez problémů, je důležité provádět pravidelnou údržbu a servis. Beninca nabízí profesionální služby údržby a servisu, které vám pomohou udržet váš systém v optimálním stavu. Motorové otevírání garáže od společnosti Beninca je skvělým řešením pro ty, kteří hledají pohodlnost a bezpečnost. Tento systém je dostupný, spolehlivý a snadno ovladatelný. Ušetří vám čas a energii a zároveň zvýší hodnotu vaší nemovitosti.

Life24.cz je magazínový web zabývající se nejen aktualitami z domova i ze světa, ale také komentováním aktuálního politického dění nejen na české scéně. Najdete zde tedy především zajímavé rozhovory, recenze produktů, informace o cestování, nebo také například informace o domácích mazlíčcích. Zkrátka vše co vás zajímá.

Podívejte se i na naše další weby:

www.testyojetin.cz

www.cestyavylety.cz

www.cartrax.cz

 

 

 


Life24.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz

 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.life24.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 Life24.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.