Kdy budete mít finanční prostředky při žádosti o rychlou půjčku na účet

Foto: Pixabay

Od nepaměti nás učí trpělivosti a poučení, že musíme být ochotní čekat a nespěchat. Nicméně, v realitě může být situace zcela odlišná, a život často přináší tvrdé výzvy. Někdy prostě nemáme čas čekat, a to zejména v případě finančních potřeb, kdy už bylo potřeba peněz před několika minutami. Proto je pro ty, kteří potřebují finance okamžitě, zajímavým řešením rychlá půjčka na účet.


Je to opravdu možné do jedné minuty?

Jistě jste narazili na nabídky, které slibují, že po odeslání žádosti o půjčku mohou peníze dorazit na váš bankovní účet během jedné minuty. To může znít téměř nepředstavitelně, zejména když někteří nebankovní poskytovatelé půjček slibují rychlé vyřízení do jedné minuty od schválení žádosti.

Ale jak je to vůbec možné? Jak je možné, že není čas na důkladné ověřování žadatele? Jak je možné, že není potřeba předkládat množství různých dokladů? Jak to může fungovat bez dalšího vyplňování údajů, dokumentů a potvrzení, bez kterých by se žádný poskytovatel úvěrů neobešel?

Rozdíl u nebankovní půjčky

V tomto směru je nebankovní půjčka naprosto odlišná. Zde nenarazíte na zastaralý bankovní systém, nadbytečnou byrokracii, zbytečná zdržení a nepodložené prodlužování.

Nebankovní půjčka funguje v duchu moderních technologií - okamžitě po podání žádosti se peníze vydávají na cestu k vám. To znamená, že rychlá půjčka na účet může být realitou.

Standardní doba je 15 minut

Mnoho nebankovních společností nabízí půjčku, kterou obdržíte do 15 minut od schválení žádosti. Je důležité si uvědomit, že tato doba se počítá od okamžiku schválení, nikoli od odeslání žádosti.

To má zásadní význam, protože samotný proces schvalování může trvat nějaký čas. Čím více informací a dokladů poskytnete v žádosti a čím vyšší částku žádáte, tím delší bude proces schvalování. Někdy to může trvat až hodinu, ale stále je to mnohem rychlejší než u tradičních bank.

Pokud tedy vidíte nabídku od nebankovní společnosti, která slibuje "rychlou půjčku na účet", nemusíte pochybovat. Slovo "rychle" bývá většinou dále specifikováno - někdy to znamená půjčku do 15 minut, jindy půjčku do 5 minut a občas dokonce půjčku do 1 minuty.

Jaká půjčka je nejrychlejší?

Pokud hledáte půjčku, která je opravdu nejrychlejší ze všech, tedy rychlou půjčku na účet, doba, než peníze dorazí na váš účet, závisí na několika podmínkách:

Schvalovací proces: Každá nebankovní společnost používá svůj vlastní mechanismus schvalování, což ovlivňuje dobu zpracování žádosti.

Záleží na tom, co se všechno prověřuje, jaké dokumenty jsou vyžadovány, jak moc se sledují registry dlužníků a zda společnost pracuje i v noci nebo o víkendech.

Typ půjčky: Rychlá půjčka na účet obvykle není hypotéka nebo jiná větší půjčka dosahující významných částek.

Čím nižší částku si půjčujete, tím rychleji můžete peníze obdržet.

Požadované dokumenty: Pokud máte všechny potřebné dokumenty a informace připraveny, může to proces urychlit.

Záznamy v registrech dlužníků: Některé nebankovní společnosti jsou méně striktní ohledně negativních záznamů v registrech dlužníků, což může také zkrátit čekací dobu.

Opakované půjčky

Pokud plánujete půjčovat si opakovaně, je výhodné brát půjčky od stejného poskytovatele, pokud jste s ním byli spokojeni. Tento poskytovatel vás již zná, ví, jak jste spláceli, má vaše osobní údaje v databázi a nemusí vás prověřovat tak důkladně.

Opakovaná půjčka obvykle přichází rychleji. Za 15 minut je to obvyklý standard, ale některé společnosti jsou ještě rychlejší.

Kromě rychlejšího schvalovacího procesu nemusíte při opakované žádosti často vyplňovat všechny údaje jako při první žádosti.

Někdy postačí požádat prostřednictvím svého uživatelského účtu, pokud vám takový účet poskytovatel zřídil.

Life24.cz je magazínový web zabývající se nejen aktualitami z domova i ze světa, ale také komentováním aktuálního politického dění nejen na české scéně. Najdete zde tedy především zajímavé rozhovory, recenze produktů, informace o cestování, nebo také například informace o domácích mazlíčcích. Zkrátka vše co vás zajímá.

Podívejte se i na naše další weby:

www.testyojetin.cz

www.cestyavylety.cz

www.cartrax.cz

 

 

 


Life24.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz

 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.life24.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 Life24.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.