Dočkáme se i v našich multiplexech? Americká kina začnou přijímat platby v kryptoměnách

Foto: Pixabay

Kryptoměny se dříve či později stanou univerzálním platebním produktem, za který si bude moci běžný člověk nakoupit zboží nebo služby. A to nejen za dnes už „klasické“ coiny, ale také za tzv. „Meme-coiny“, jako je třeba Elonem Muskem protěžovaný Dogecoin nebo hit posledních měsíců Shiba Inu.


Generální ředitel společnosti AMC Entertainment Holdings, Inc. Adam Aron očekává, že brzy integruje meme-coiny, o kterých hlasovali jeho fanoušci na Twitteru. Vítězem se staly Dogecoin a Shiba Inu. V tweetu kromě konkrétních kryptoměn, o kterých potvrdil, že je přijme, upřesnil také časový rámec: „do konce roku 2021“. Akcie AMC  po tomto oznámení vzrostly těsně pod ATH (All Time High), které bylo 60 USD.

Jedna věc je jistá, i když od investorů nepřišla zatím žádná velká reakce prostřednictvím ceny akcií, krypto-komunita toto oznámení podpořila a v té době zahltila Aronův tweet „lajky“ a „komentáři“. Poslední říjnový tweet od Arona zněl následovně: „Skvělá novinka pro fanoušky dogecoinu! Protože pracujeme na přijímání online krypto plateb, nyní si můžete koupit digitální dárkové karty AMC Theatres (až 200 $ za den) s dogecoiny a dalšími kryptoměnami pomocí peněženky BitPay. Přijímáno na našich webových stránkách, v mobilní aplikaci a v kinech“.

Aron z AMC na konci minulého měsíce opět zapojil kryptokomunitu Twitteru do nového průzkumu. Tentokrát byl hlavním hrdinou soupeř DogeCoinu, Shiba Inu (SHIB). Zajímavé bude sledovat, zda se něco podobného objeví v dohledné době i v Evropě. Kryptoměny by takovou podporu v podobě možnosti drobných a hlavně snadných plateb potřebovaly jako sůl.

Life24.cz je magazínový web zabývající se nejen aktualitami z domova i ze světa, ale také komentováním aktuálního politického dění nejen na české scéně. Najdete zde tedy především zajímavé rozhovory, recenze produktů, informace o cestování, nebo také například informace o domácích mazlíčcích. Zkrátka vše co vás zajímá.

Podívejte se i na naše další weby:

www.testyojetin.cz

www.cestyavylety.cz

www.cartrax.cz

 

 

 


Life24.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz

 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.life24.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 Life24.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.