Obchod Netflix: Nejnovější přírůstek do impéria streamovacího giganta

Foto: Unsplash

Patříte mezi fanoušky Netflixu a rádi byste měli doma zboží, které se týká vašich oblíbených seriálů a filmů? Pokud ano, pak bude Netflix Shop přesně pro vás.


Co je Netflix Shop?

Netflix Shop je internetový obchod, který nabízí řadu produktů inspirovaných pořady a filmy společnosti Netflix. Patří mezi ně oblečení, různé bytové dekorace, doplňky a sběratelské předměty.

Jaké produkty jsou v obchodě Netflix Shop k dispozici?

Netflix Shop nabízí širokou škálu produktů inspirovaných populárními seriály a filmy, jako jsou Stranger Things, Squid game nebo Wednesday. S touto tématikou tak můžete zakoupit například trička, mikiny, svíčky, polštáře, pouzdra na telefon, ale také limitované edice různých figurek.  Pro ty největší fanoušky seriálu Stranger Things si obchod připravil ve spolupráci se společnosti B.C. Rich limitovanou edici Eddieho elektrické kytary. Tu však pořídíte za neuvěřitelných 136.000, Kč. Pokud jste fanoušci Thomase Shelbyho a celkově seriálu Peaky Blinders, určitě vás zaujme kniha koktejlů, která se tímto seriálem inspiruje. Najdete v ní koktejly s názvy John Shelby, Mr. Sabini, Section D nebo By the Order of the Peaky Blinders.

Co obchod Netflix znamená pro fanoušky?

Pro fanoušky je Netflix Shop pravděpodobně splněným snem. Produkty se zdají být vysoce kvalitní a navržené ve spolupráci s populárními značkami a umělci, takže by je každý správný fanoušek měl určitě doma mít. Jednou z nevýhod nakupování v obchodě Netflix Shop je však to, že produkty jsou poměrně drahé. Někteří fanoušci navíc mohou mít také pocit, že produkty nejsou dostatečně rozmanité, protože většina položek se soustředí na oblíbené seriály a filmy. Nicméně i tak si můžete zakoupit předměty z až 42 filmů nebo seriálů.

Jak zboží objednat do České republiky?

Objednávací proces je velmi jednoduchý a jediná nevýhoda spočívá v tom, že abyste dosáhli na dopravu zdarma musíte utratit více než 3208 Kč. My jsme chtěli vyzkoušet, kolik by stála doprava do naší pražské kanceláře a pokud bychom například chtěli koupit postavičku ze seriálu Squid Game, která stojí 349,- Kč, zaplatili bychom dalších 220,- Kč za dopravu, což se při takto malé objednávce určitě nevyplatí.

Life24.cz je magazínový web zabývající se nejen aktualitami z domova i ze světa, ale také komentováním aktuálního politického dění nejen na české scéně. Najdete zde tedy především zajímavé rozhovory, recenze produktů, informace o cestování, nebo také například informace o domácích mazlíčcích. Zkrátka vše co vás zajímá.

Podívejte se i na naše další weby:

www.testyojetin.cz

www.cestyavylety.cz

www.cartrax.cz

 

 

 


Life24.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz

 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.life24.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 Life24.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.