Super Bowl 2024. Nejdražší vstupenka stojí přes 1,7 milionu

Americký fotbal - ilustrační foto
Foto: Pixabay

Vstupenka na Super Bowl v roce 1967 stála 10 dolarů, což je po zohlednění inflace něco málo přes 90 dolarů. Za tuto částku byste si na letošním zápase pravděpodobně nekoupili ani pivo.


Nejlevnější vstupenky na Super Bowl

Prodej vstupenek na nedělní utkání mezi San Francisco 49ers a Kansas City Chiefs prudce roste, za poslední tři dny byla zakoupena pětina vstupenek, informovala o tom společnost StubHub.

V současné době se nejlevnější vstupenky na letošní Super Bowl prodávané přímo NFL pohybovaly kolem 2 000 dolarů. Ticketmaster, který slouží jako oficiální platforma pro prodej vstupenek NFL, ukazuje nejnižší cenu vstupenek v poslední době za 6 500 dolarů, zatímco nejlevnější vstupenky na Stubhubu stály něco málo přes šest tisíc.

Průměrná cena vstupenky na Super Bowl

Ve středu byla průměrná cena vstupenek prodávaných na StubHubu 8 600 dolarů, což je méně než v pondělí, kdy byla přibližně 9 300 dolarů. Minulý týden se na webu Seat Geek prodávala místa za více než 12 000 dolarů. Průměrné ceny vstupenek jsou na stejné úrovni jako v případě Super Bowlu v Los Angeles v roce 2022, uvedla společnost StubHub.

Nejdražší vstupenky na Super Bowl

Ve středu pozdě odpoledne žádali přeprodejci za vstupenku v síti TicketMaster až 75 000 dolarů za jednu vstupenku. To znamená cenu cca 1,7 milionu korun. Nejdražší vstupenky byly na místa v první řadě, sekce 125, řada 6.

Co je to Super bowl

Super Bowl, v americkém profesionálním fotbalu, je mistrovský zápas Národní fotbalové ligy (NFL), který hrají vítězové ligových konferencí amerického fotbalu a Národní fotbalové konference vždy v lednu nebo únoru. Zápas hostí každý rok jiné město. Letos se tento zápas uskuteční v Las Vegas. Super Bowl je zbožňován nejen kvůli tomu, že se v něm rozhoduje o vítězi Národní fotbalové ligy, ale také kvůli poločasové show, roztleskávačkám, reklamám a sportovnímu představení, které předvádí.

Life24.cz je magazínový web zabývající se nejen aktualitami z domova i ze světa, ale také komentováním aktuálního politického dění nejen na české scéně. Najdete zde tedy především zajímavé rozhovory, recenze produktů, informace o cestování, nebo také například informace o domácích mazlíčcích. Zkrátka vše co vás zajímá.

Podívejte se i na naše další weby:

www.testyojetin.cz

www.cestyavylety.cz

www.cartrax.cz

 

 

 


Life24.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz

 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.life24.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 Life24.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.