Hyundai poskytuje dodatečné zvýhodnění až 300 tisíc Kč nad rámec výzvy “Záruka Elektromobilita”

Foto: Hyundai

Současně se spuštěním dotační výzvy “Záruka Elektromobilita” značka Hyundai nabízí dodatečnou slevu ve výši až 300 tisíc Kč, v závislosti na zvoleném modelu elektromobilu.


Model Hyundai KONA Electric ve výbavě Czech Edition s baterií o kapacitě 65 kWh a dojezdem 514 km je dodatečně zvýhodněn částkou 302 940 Kč a po odečtení státní dotace jeho výsledná cena činí 622 237 Kč bez DPH. Jde o nejoblíbenější výbavu v Česku vyráběného elektromobilu, která je šita na míru požadavkům českého řidiče elektromobilu a obsahuje mj. tepelné čerpadlo, funkci V2L nebo digitální klíč a mnohé další.

Atraktivního cenového zvýhodnění se dočkaly i vlajkové lodě značky Hyundai, modely IONIQ 5 a IONIQ 6. Model Hyundai IONIQ 5 s pohonem všech kol a výbavou Style Premium Technology lze pořídit s dodatečným zvýhodněním 274 810 Kč a jeho výsledná cena po odečtení dotace dosáhne na 986 017 Kč bez DPH.

Zákazníci preferující model Hyundai IONIQ 6 dosáhnou v případě verze s pohonem všech kol ve výbavě Style Premium na dodatečné zvýhodnění 232 311 Kč a Světové auto roku 2023 si mohou pořídit za 1 008 743 Kč bez DPH, po odečtení státní dotace.

Veškeré informace lze najít zde. S poradenstvím ohledně nákupu vozu a využití dotační výzvy “Záruka Elektromobilita” zákazníkům může pomoci autorizovaná prodejní síť značky Hyundai, přičemž veškeré procesní úkony poskytne bezplatně. Akce platí na skladové vozy a do vyprodání zásob.

Life24.cz je magazínový web zabývající se nejen aktualitami z domova i ze světa, ale také komentováním aktuálního politického dění nejen na české scéně. Najdete zde tedy především zajímavé rozhovory, recenze produktů, informace o cestování, nebo také například informace o domácích mazlíčcích. Zkrátka vše co vás zajímá.

Podívejte se i na naše další weby:

www.testyojetin.cz

www.cestyavylety.cz

www.cartrax.cz

 

 

 


Life24.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz

 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.life24.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 Life24.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.