Na silnice míří Hyundai Kona Electric N Line z české továrny

Foto: Hyundai

Nová Kona bude vůbec prvním elektromobilem Hyundai se sportovním stupněm výbavy N Line. Zahájení výroby modelu Kona Electric N Line je ve výrobním závodu Hyundai Motor Manufacturing Czech v Nošovicích plánováno na únor 2024.


Kona Electric N Line se prezentuje sportovním a dynamickým designem, ale současně si zachovává silné stránky standardního modelu Kona. Zákazníci oceňující jak styl, tak udržitelnost – a také největší vnitřní prostor ve své třídě, který na cestující čeká v luxusnějším prostředí zcela nového modelu – si tak mohou nejprodávanější SUV značky Hyundai vybrat přesně podle svých přání.

Specifické designové prvky N Line

Mezi klíčové prvky výbavy modelu Kona Electric N Line patří jedinečné nárazníky vpředu a vzadu, elegantní boční prahy a sada specifických 19“ kol, jejichž design umocňuje sportovní vzhled tohoto elektromobilu. Exteriér dále zdobí exkluzivní loga N Line zvýrazňující odvážný vzhled nového modelu.

V interiéru se Kona Electric N Line může pochlubit sportovními sedadly s logem N Line a červeným kontrastním prošíváním, které vytváří pro řidiče podmanivé a dynamické prostředí. K jedinečnému estetickému pojetí interiéru verze N Line přispívají také dodatečné červené detaily na volantu a přístrojové desce. Designéři se zaměřili na to, aby cestujícím poskytli fascinující zážitky z jízdy bez kompromisů z hlediska komfortu a funkčnosti.

Na silnicích od jara 2024

Zahájení výroby modelu Kona Electric N Line je ve výrobním závodu Hyundai Motor Manufacturing Czech v Nošovicích plánováno na únor 2024 a první vozy vyjedou na evropské silnice na jaře 2024. Při uvedení sportovní varianty na trh bude hlavní pozornost zaměřena na atraktivní dvoubarevné lakování karoserie perleťovým odstínem Serenity White v kombinaci s perleťovým lakem Abyss Black na střeše. Tím Hyundai zajistí stupni výbavy N Line odvážný a elegantní vstup do segmentu plně elektrických SUV.

Tímto průkopnickým krokem Hyundai umožňuje zákazníkům zvolit si stupeň výbavy N Line v kombinaci se všemi variantami modelu Kona. Řidiči si tak nyní mohou užívat sportovní a osobité prvky výbavy N Line, ať už se rozhodnou pro spalovací motor, hybridní jednotku, nebo výhradně elektrický pohon. Kona N Line je díky tomu všestrannou a vzrušující volbou pro širokou škálu zákazníků.

Life24.cz je magazínový web zabývající se nejen aktualitami z domova i ze světa, ale také komentováním aktuálního politického dění nejen na české scéně. Najdete zde tedy především zajímavé rozhovory, recenze produktů, informace o cestování, nebo také například informace o domácích mazlíčcích. Zkrátka vše co vás zajímá.

Podívejte se i na naše další weby:

www.testyojetin.cz

www.cestyavylety.cz

www.cartrax.cz

 

 

 


Life24.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz

 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.life24.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 Life24.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.