Stylovka pro milovníky plavání. Hodinky Gucci Dive 45 mm aneb entry model ze světa kvalitních hodinek

Foto: Daniel Kadlec

Hodinky Gucci Dive 45 mm v sobě spojují určitý luxus a praktičnost. Mají elegantní a moderní design, který jistě upoutá pozornost, a jsou vybaveny řadou funkcí, které z nich činí skvělé hodinky pro každodenní nošení.


Gucci je luxusní módní značka, která je dlouhodobě synonymem pro špičkové oblečení, ale v poslední době se zaměřuje i na hodinky. Nejedná se sice stále o takovou klasiku jako třeba hodinky firem Rolex, Omega nebo Breitling, ale kvalitou zpracování se těmto hodinkám začínají přibližovat.

Design a funkce: 

I když je Gucci italská značka, tak si nechává tyto hodinky vyrábět ve Švýcarsku. Jejich ústrojí pohání quartzový strojek švýcarské výroby, který poskytuje spolehlivé měření času a zajišťuje, že hodinky jsou vždy přesné. Díky tomu tyto hodinky kombinují jak skvělou funkčnost, tak také určitý italský styl, který do nich vnáší mateřská značka. Hodinky mají 45mm pouzdro z nerezové oceli s černou matnou povrchovou úpravou, která jim dodává velmi nápadný vzhled. Jelikož se jedná o řadu „dive“ neboli o řadu inspirovanou hodinkami, které se dříve využívaly při potápění, jsou hodinky vodotěsné až do 200 metrů. Pokud se tedy rádi potápíte (popřípadě rádi vykonáváte jiné vodní aktivity) hodinky z ruky určitě sundávat nemusíte.  

Ciferník hodinek je černý s luminiscenčními prvky, takže je snadno čitelný i za zhoršených světelných podmínek. Okénko s datem se nachází na pozici 6 hodin, což hodinkám přidává další body k funkčnosti. 

Jedním z výrazných prvků hodinek je určitě jejich řemínek. Ten je vyroben z černé pryže s texturovaným vzorem, který hodinkám dodává celkový sportovní vzhled. Řemínek se pohodlně nosí a je zajištěn sponou Ardillon z nerezové oceli s logem Gucci. Pokud byste měli zájem o ještě sportovnější verzi, prodává Gucci tyto hodinky také ve verzi s látkovým řemínkem, který má typickou Gucci zelenočervenou barvu. U tohoto řemínku je však problém, že se velmi častým nošením hodinek ošoupává a jeho následná výměna není úplně snadná. A ani levná. 

Hodinky můžete zakoupit buď skrz oficiální webové stránky za cenu cca 1.350 EUR, ve které je zahrnuta i doprava, nebo v kamenných obchodech Gucci, kde si však musíte předem ověřit jejich dostupnost. Gucci zdarma nabízí také expresní dopravu, což znamená doručení zboží za 1-2 pracovní dny. 

Závěr:

Hodinky Gucci Dive 45 mm v sobě spojují určitý luxus a praktičnost. Mají elegantní a moderní design, který jistě upoutá pozornost.Navíc jsou vybaveny řadou funkcí, které z nich činí skvělé hodinky pro každodenní nošení. Pokud se tedy chystáte vstoupit do světa luxusnějších hodinek a hledáte nějaké do kanceláře, nebo takové, které se hodí na každodenní nošení, tyto hodinky rozhodně stojí za zvážení. 

Máte nějakou oblíbenou značku hodinek? Napište nám do diskuze

Life24.cz je magazínový web zabývající se nejen aktualitami z domova i ze světa, ale také komentováním aktuálního politického dění nejen na české scéně. Najdete zde tedy především zajímavé rozhovory, recenze produktů, informace o cestování, nebo také například informace o domácích mazlíčcích. Zkrátka vše co vás zajímá.

Podívejte se i na naše další weby:

www.testyojetin.cz

www.cestyavylety.cz

www.cartrax.cz

 

 

 


Life24.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz

 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.life24.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 Life24.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.