Hokejová Sparta zahájila své sedmnácté tažení za titulem

HC Sparta Praha
Foto: Marek Havlík

Hokejová Sparta získala poslední titul v sezóně 2006/2007. Někteří tehdejší dvacetiletí fanoušci tak dnes už chodí na hokej se svými patnáctiletými syny. Dočkají se konečně? Kádr i trenéra na to mají. Ale pokolikáté už… ?


Hokejová sezóna začala. Sparta ji zahájila vítězstvím na domácím stadiónu 5:2 nad Motorem České Budějovice a následně výsledkem po infarkotvém prodloužení, resp. samostatných nájezdech v Třinci, kde o vítězství Sparty rozhodl kapitán Michal Řepík. První zápas sledovalo téměř 10 tisíc diváků, což není na první kolo rozhodně špatné. Jaká ale letošní sezóna bude? Naplní se konečně heslo „Nezastavíš“? Dojde Sparta až do finále, kde si soupeře „namaže na chleba“, nebo ho alespoň udolá, klidně i v sedmi zápasech? To ukáže až základní část a následné play off celé soutěže.

Kádr má Sparta letos snad ještě silnější než v předchozí sezóně. Také trenérské duo Gross/Hořava dává příslib úspěchu. Jenže to už tady bylo i v předchozích sezónách. Proč se to nepodařilo, nikdo neví. Chybí štěstíčko, srdíčko, kdoví co ještě. Co ale Spartě nechybí, to jsou věrní fanoušci. Z hokeje na Spartě se už dávno stala společenská záležitost a velkolepá show. To se potvrdilo i v prvním utkání s Motorem. Nová obří kostka nad ledem, ohňostroje, přestávkové soutěže, cheerleaders…

Jenže zajít si na hokej na Spartu není žádná láce. Například vstupenka do sektoru 102 přijde na 370,- Kč, pivko si dáte za 65,- Kč, víno za 105,- Kč, ledový čaj přijde na 70,- Kč, voda na 60,- Kč a třeba porce hranolků potom na 70,- Kč. Suma sumárum, dvě vstupenky, pivo, pití pro syna, dvoje hranolky a jste v tom hned za tisícovku. Když se vyhrává, je to fajn. Až ale začnou přicházet prohry, bude to tisícikoruna, nad kterou si možná leckterý fanoušek řekne: „Stálo to za to?“. Ale my, co čekáme už od zmíněné sezóny 2006/2007, říkáme, že mělo. Letos to určitě klapne. Nebo…?

V každém případě je velký zážitek si na hokej na Spartu zajít. I když fandíte někomu jinému, atmosféru, která v O2 aréně při každém utkání vládne, nezažijete asi na žádném jiném stadiónu v Česku. Takže jestli fandíte hokeji, určitě se zajděte podívat. No a my, kteří fandíme Spartě, budeme samozřejmě chodit na každý zápas a doufat, že letos se to konečně zlomí.

Anketa
Získá hokejová Sparta v aktuální sezóně konečně titul?
Celkem hlasovalo 485 čtenářů.

Life24.cz je magazínový web zabývající se nejen aktualitami z domova i ze světa, ale také komentováním aktuálního politického dění nejen na české scéně. Najdete zde tedy především zajímavé rozhovory, recenze produktů, informace o cestování, nebo také například informace o domácích mazlíčcích. Zkrátka vše co vás zajímá.

Podívejte se i na naše další weby:

www.testyojetin.cz

www.cestyavylety.cz

www.cartrax.cz

 

 

 


Life24.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz

 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.life24.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 Life24.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.