Spoluzakladatel Ripple má nyní méně než 50 XRP. Toto je stav jeho peněženky

Foto: pixabay

Jedu McCalebovi, spoluzakladateli a formálnímu technickému řediteli společnosti Ripple, nyní v peněžence s kódovým označením tacostand zbývá méně než 50 XRP.


Podle platformy XRPScan, která monitoruje transakce s XRP, byla poslední větší transakce McCalebem iniciována 17. července 2022. Transakce nesla přibližně 1 108 826 XRP. Po jeho posledním větším prodeji peněženka obdržela několik částek XRP a její zůstatek byl pouze 46 XRP. Od doby, kdy v roce 2014 opustil McCaleb Ripple, prodával svých 9 miliard XRP po milionech. Toto ohromné množství XRP představovalo jeho podíl na tom, že byl spoluzakladatelem společnosti Ripple. V pátek, kdy jeho zůstatek činil 5 milionů XRP, řekl, že si zbývající částku ponechá pro případ, že by digitální token dlouhodobě rostl. McCaleb to řekl v hovoru na Zoomu. Zdůraznil, že "když se nad tím zamyslíte, bylo by opravdu hloupé, kdybych to všechno prodal. Co když to opravdu půjde na 589 dolarů za token? Pokračoval: "Nevím, možná je to tou inflací, možná cenou benzínu, víte. Ale mám prostě takový pocit, že držení zbytku těch XRP mně a mé rodině poskytne větší jistotu."

Po odchodu z Ripplu v roce 2014 začal pracovat na novém projektu, kryptoměně Stellar Lumens (XLM), která je v kryptoměnovém průmyslu považována za hlavního konkurenta XRP. Vzhledem k nové zprávě, která se šíří, však bývalý technický ředitel společnosti Ripple opustil i projekt Stellar Lumens.

V reakci na zprávu o opuštění projektu Stellar Lark Davis, populární zastánce kryptoměn, připustil, že McCaleb je skutečným vítězem a Stellar tak nepotřebuje, protože už má miliardy, které může utratit.

Brian Armstrong, populární kryptoměnový YouTuber, který reagoval na komentář Larka Davise, poukázal na to, že spoluzakladatel Ripplu je jednoznačným vítězem, protože vydělal více peněz než ostatní a také se nemusí účastnit probíhající kauzy mezi Ripplem a Komisí pro kontrolu cenných papírů Spojených států.

Life24.cz je magazínový web zabývající se nejen aktualitami z domova i ze světa, ale také komentováním aktuálního politického dění nejen na české scéně. Najdete zde tedy především zajímavé rozhovory, recenze produktů, informace o cestování, nebo také například informace o domácích mazlíčcích. Zkrátka vše co vás zajímá.

Podívejte se i na naše další weby:

www.testyojetin.cz

www.cestyavylety.cz

www.cartrax.cz

 

 

 


Life24.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz

 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.life24.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 Life24.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.