Tesla potvrzuje příchod nové konfigurace Modelu 3 Performance

Foto: Unsplash

Tesla potvrdila, že se chystá nová verze Modelu 3 Performance. Na sociální síti X to napsal Martin Viecha, který komentoval příspěvek Jamese Maye.


Tesla Model 3 Performance

Začátkem roku 2024 Tesla odstranila konfiguraci Performance ze seznamu dostupných výbav Modelu 3. Jednalo se o nejdražší ze tří nabídek Modelu 3. S uvedením nového „faceliftu“ Modelu 3 Highland na trh po celém světě Tesla zatím verzi Performance nedokončila. V současné době tak Tesla nabízí pouze dvě varianty: s pohonem zadních kol a verzi s prodlouženým dojezdem.

Nyní se dá potvrdit, že Tesla plánuje uvést na trh konfiguraci Performance nového Modelu 3, a to na základě vyjádření Martina Viechy, který má na starosti v automobilce vztahy s investory. Viecha se vyjádřil k videu, které zveřejnil James May, jenž do roku 2015 působil v pořadu Top Gear. May má nyní své vlastní projekty a nedávno si převzal novou Teslu, na což ho Viecha vyzval, aby se poohlédl po Modelu 3 Performance.

Typickým způsobem pro Teslu byl Viecha tajemný a nesdělil žádné podrobnosti o tom, čím by mohl být Performance Model 3 vybaven a jaké změny plánují použít. Rovněž neuvedl žádnou představu o tom, kdy by se konfigurace Performance mohla objevit. Na základě toho, co se objevilo prostřednictvím úniků, se objevily zvěsti, že by Tesla mohla v blízké budoucnosti uvést na trh buď verzi Plaid, nebo Ludicrous Modelu 3. Uvidíme tedy, co nám verze Performance přinese.

Life24.cz je magazínový web zabývající se nejen aktualitami z domova i ze světa, ale také komentováním aktuálního politického dění nejen na české scéně. Najdete zde tedy především zajímavé rozhovory, recenze produktů, informace o cestování, nebo také například informace o domácích mazlíčcích. Zkrátka vše co vás zajímá.

Podívejte se i na naše další weby:

www.testyojetin.cz

www.cestyavylety.cz

www.cartrax.cz

 

 

 


Life24.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz

 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.life24.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 Life24.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.