Volvo rozšiřuje nabídku služeb spojených s využíváním evropských veřejných nabíjecích stanic

Volvo EX 30
Foto: Jan Smékal

Jedním z největších problémů, s nímž se potýkali řidiči plně elektrických vozů, bylo získání přístupu ke spolehlivé a bezproblémově fungující veřejné nabíjecí infrastruktuře. Smyslem nové služby je poskytnout zákazníkům mnohem jednodušší způsob nabíjení.


Společnost Volvo Cars posouvá svou nabídku služeb týkajících se sítě evropských veřejných nabíjecích stanic na novou úroveň zavedením celé řady nových komfortních funkcí, které jsou všechny dostupné prostřednictvím aplikace Volvo Cars. Smyslem je poskytnout zákazníkům mnohem jednodušší způsob nabíjení jejich elektrických vozů. 

Společnost Volvo Cars  uzavřela nové partnerství s jedním z největších poskytovatelů služeb pro elektromobilitu, kterým je společnost Digital Charging Solutions, aby svým zákazníkům mohla nabídnout rozšíření poskytovaných služeb. Tato aktualizovaná služba bude pro zákazníky na území Evropy spuštěna koncem listopadu. 

Jedním z největších problémů, s nímž se potýkali řidiči plně elektrických vozů, bylo získání přístupu ke spolehlivé a bezproblémově fungující veřejné nabíjecí infrastruktuře. Na základě nového vývoje, v rámci něhož budeme využívat platformu Digital Charging Solutions, dojde k ještě většímu zjednodušení využívání veřejných stanic pro rychlé nabíjení a rozšíření jejich dostupnosti, díky čemuž bude nabíjení vozu mimo domov pohodlnější a bezstarostnější než kdykoli dříve.  Vše bude probíhat v aplikaci Volvo Cars. 

Přístup k většímu počtu sítí a veřejných nabíjecích stanic 

Majitelé stávajících plně elektrických modelů Volvo XC40 Recharge a C40 Recharge získají stejně jako zájemci o připravované modely EX90 a EX30 přístup ke skutečně rozsáhlé síti zahrnující více než 1 000 různých provozovatelů nabíjecích stanic, kteří dohromady disponují více než 590 000 veřejnými nabíjecími stanicemi ve 30 zemích Evropy. Jednou z klíčových výhod této služby je možnost bezproblémového cestování mezi různými státy. Rozšíření rozsahu a pokrytí dostupné sítě znamená, že mohou řidiči plně elektrických vozů Volvo nyní dojet ještě dál. 

Nové funkce pro skutečně bezproblémový jízdní zážitek

Ve společnosti Volvo Cars jsme odhodláni neustále vylepšovat nabídku služeb spojených s nabíjením na veřejných stanicích, přičemž chceme zajistit, aby tyto služby vyhovovaly vyvíjejícím se potřebám soukromých i firemních zákazníků. Na základě tohoto předsevzetí jsme se rozhodli zavést celou řadu nových funkcí. Nová funkce Plug & Charge bude kompatibilní s naší novou vlajkovou lodí, plně elektrickým SUV EX90. Jedná se o funkci, která je příslibem skutečně bezproblémového zážitku při využívání veřejných nabíjecích stanic, protože eliminuje potřebu komplikovaných transakcí a umožňuje zákazníkům nabíjet jejich vozidla opravdu jednoduše. 

Zákazníci nyní získají možnost spustit a ukončit proces nabíjení prostřednictvím aplikace Volvo Cars, což jim zajistí větší flexibilitu a kontrolu nad nabíjením.Mezi nové funkce patří také možnost zřízení účtu pro firemního řidiče pro účely DPH a firemní fakturace, což firemním zákazníkům usnadní účetnictví. 

Nabídka předplacených služeb

Mimoto jsou pro zákazníky dostupné nabídky předplacených služeb, díky nimž získají přístup ke zvýhodněným cenám na vysokovýkonnostních nabíjecích stanicích. Tyto nabídky se budou na jednotlivých trzích lišit, což zákazníkům zajistí tu nejlepší možnou přidanou hodnotu.

Life24.cz je magazínový web zabývající se nejen aktualitami z domova i ze světa, ale také komentováním aktuálního politického dění nejen na české scéně. Najdete zde tedy především zajímavé rozhovory, recenze produktů, informace o cestování, nebo také například informace o domácích mazlíčcích. Zkrátka vše co vás zajímá.

Podívejte se i na naše další weby:

www.testyojetin.cz

www.cestyavylety.cz

www.cartrax.cz

 

 

 


Life24.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz

 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.life24.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 Life24.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.