Hudební comeback roku: Five O´clock Tea to rozjeli na Prague Open Air ve velkém stylu

Foto: Josef Novák

Občanská plovárna zažila na včerejším Prague Open Air festivalu hudební comeback roku. Na scénu se totiž po několikaleté pauze vrátila kapela Five O´clock Tea a byl to návrat skutečně ve velkém stylu.


Five O'clock Tea je pražská crossoverová hudební skupina založená již v roce 2005. Tehdy ji tvořilo šest členů a kapela si na konto připsala tři dlouhohrající desky. V roce 2020 však skupina svoji aktivitu pozastavila kvůli odchodu zpěvačky Morgan a rappera Fikiho a zdálo se, že na čaj o páté si už nezajdeme. Až do včerejšího dne, kdy Five O´clock Tea v nové sestavě málem zbořili Občanskou plovárnu.

Zbylí členové party se totiž domluvili s Tomášem Chrudimským (CheckPoint), že na sebe vezme roli sólového zpěváka, společně opráší a nacvičí staré pecky a pokusí se o comeback. A sázka na Tomáše vyšla víc než dokonale. Ač bez kytary, na kterou je zvyklý z kapely CheckPoint, vzal za to hned od prvního tónu a s neuvěřitelným nasazením vrátil „čaje“ na hudební scénu.

Set začal stylově skladbou Slunovrat z alba Frčíme si na páru a publikum se okamžitě dostalo do varu. Bylo znát, že se fanoušci kapely na návrat „čajů“ hodně těšili. Výkon nového zpěváka letěl nahoru každou sekundou, aby se už při třetí skladbě zdálo, že spolu hrají snad od začátku. Tomáš na pódiu doslova létal, předváděl footwork, který by mu mohl závidět i mistr v MMA Conor McGregor, komunikoval s publikem, které ho doslova „žralo“ a ještě stihl rozdávat úsměvy na všechny strany.

Z celé kapely čišela ohromně pozitivní energie a na všech jejích členech bylo vidět, jak se všichni na vystoupení strašně moc těšili. Do éteru vyletěly snad všechny hity kapely, včetně Kurtizány, Měsíce, Hradu z písku a závěrečné hitovky To dobrý je v nás. Smutní však zůstali ti fanoušci, kteří čekali na legendárního „Helmuta“. Snad se ho dočkáme na dalších koncertech, kterých bude po včerejším parádním představení v kalendáři kapely určitě jenom přibývat.

Life24.cz je magazínový web zabývající se nejen aktualitami z domova i ze světa, ale také komentováním aktuálního politického dění nejen na české scéně. Najdete zde tedy především zajímavé rozhovory, recenze produktů, informace o cestování, nebo také například informace o domácích mazlíčcích. Zkrátka vše co vás zajímá.

Podívejte se i na naše další weby:

www.testyojetin.cz

www.cestyavylety.cz

www.cartrax.cz

 

 

 


Life24.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz

 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.life24.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 Life24.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.