Společnost Lucid rozšiřuje výrobní závod. Připravuje se totiž na nový model Gravity

Foto: Unsplash

Společnost Lucid Group rozšiřuje americký závod Advanced Manufacturing Plant (AMP-1), aby posílila své výrobní kapacity před zahájením výroby nového plně elektrického SUV Lucid Gravity.


"Rozšíření našeho výrobního závodu v Arizoně je pro společnost významným milníkem, protože se připravujeme na další fázi růstu společnosti Lucid," uvedl Peter Rawlinson, generální ředitel a technický ředitel společnosti Lucid. "Naše rozšířená moderní továrna nám umožní pokračovat v dodávkách našich vozů zákazníkům po celém světě, včetně vozu Lucid Gravity v blízké budoucnosti.“

Patentovaná technologie společnosti Lucid

Rozšíření společnosti AMP-1 zahrnuje nový výrobní závod a sklad o rozloze cca 280 tisíc metrů čtverečních. Až bude rozšíření oficiálně dokončeno, budou v jednom areálu soustředěny následující střediska: nová linka generální montáže, nová střediska kvality a poloprovozní střediska (SKD), rozšířené karosárny a lakovny, přemístěné logistické centrum a přemístěný a rozšířený závod na výrobu pohonných jednotek, kde bude vyráběna patentovaná technologie pohonných jednotek společnosti Lucid. Kromě toho je nyní součástí AMP-1 jedno z nejmodernějších lisovacích zařízení na světě. Toto nové, vertikálně integrované lisovací zařízení umožní dosáhnout nejvyšších standardů kvality při výrobě elektromobilů. Má však také přinést větší flexibilitu a následně (prý) i nižší náklady. Tyto úkony však budou na místě zahájeny později v roce 2024.

"Během několika málo let tým společnosti Lucid rozvinul naši výrobní stopu do jednoho z mála vysoce integrovaných závodů na výrobu elektrických vozidel v USA," řekl Steven David, senior vice president pro provoz ve společnosti Lucid. "Tento rozšířený závod přinese vyšší provozní efektivitu našeho výrobního procesu a umožní nám i nadále dodávat našim zákazníkům vysoce kvalitní elektromobily."

Life24.cz je magazínový web zabývající se nejen aktualitami z domova i ze světa, ale také komentováním aktuálního politického dění nejen na české scéně. Najdete zde tedy především zajímavé rozhovory, recenze produktů, informace o cestování, nebo také například informace o domácích mazlíčcích. Zkrátka vše co vás zajímá.

Podívejte se i na naše další weby:

www.testyojetin.cz

www.cestyavylety.cz

www.cartrax.cz

 

 

 


Life24.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz

 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.life24.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 Life24.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.