Vánoční dárky pro tatínky a pro dědečky? Zapomeňte na alkohol, kosmetiku a bačkory. Zaslouží si mnohem víc

Foto: Pixabay

Co koupit blízkým, kteří už „všechno mají“, pod stromeček? Někdy to není snadné, a tak se často uchylujeme k „jistotám“. Láhev alkoholu, kosmetická sada a pantofle. Není to ale škoda?


Největší dilema nastává asi u mužského publika. Co dát tátovi nebo dědovi k Vánocům, když vyřadíme alkohol, kosmetiku, oblečení a tolik „populární“ bačkory? Není to snadné, ale ani neřešitelné. Tatínkové a dědečkové si zaslouží něco víc, něco, co jim přinese opravdovou radost a nezapomenutelné chvíle. Zde je několik našich tipů na vánoční dárky pro tatínky a dědečky, které mohou do jejich života přinést něco zvláštního.

Předplatné na kurzy nebo workshop

Pro tatínky a dědečky, kteří mají zájem o nové dovednosti nebo koníčky, může být předplatné na kurzy nebo workshop skvělým dárkem. Může to být kurz vaření, fotografie, zahradničení nebo dokonce online lekce něčeho, co vždy chtěli vyzkoušet. Naším tipem je například online kurz psaní všemi deseti, nebo třeba kurz přípravy kávy. Taková zkušenost nejen rozšíří jejich obzory, ale také přinese nový rozměr jejich volného času.

Rodinná fotokniha nebo fotokoláž

Vytvořte pro tatínky a dědečky jedinečnou fotoknihu nebo fotokoláž, která zachycuje nezapomenutelné chvíle z jejich života. To může být soubor fotografií s popisky, citáty nebo dokonce krátkými vzpomínkovými texty. Tento dárek nejenže připomene krásné okamžiky, ale také poskytne dojemný pohled na rodinnou historii. Obzvláště úspěšným dárkem bude, když se vám pro výrobu takové fotoknihy podaří sehnat fotografie z jejich dětství a mládí.

Exkurze nebo zajímavý výlet

Věnujte tatínkovi nebo dědovi zážitek tím, že jim poskytnete dárkový poukaz na exkurzi nebo výlet. Může to být návštěva nějaké historické památky, přírodní rezervace nebo dokonce speciální koncert nebo divadelní představení. Zkuste zapřemýšlet třeba i nad možností privátní prohlídky Národního technického muzea v Praze. Stará auta, lokomotivy a motorky potěší snad každého chlapa. Tento dárek nejenže nabídne vzrušující dobrodružství, ale také posílí vztah a přinese společné chvíle radosti.

Knihy

Není to nic objevného, uznáváme, ale dobře vybraná kniha může opravdu hodně potěšit. Pro tatínky a dědečky, kteří milují čtení, může být kniha od oblíbeného autora, historický román nebo zajímavá biografie skvělým dárkem. Věnujte jim něco, co odráží jejich zájmy a umožní jim uniknout do světa příběhů a poznání. Nezapomeňte ani na různé kutilské knihy, nebo třeba fotoknihy mapující historii jejich oblíbené kapely. Jednu zajímavou vydal například Petr Janda z kapely Olympic.

Předplatné na streamingovou službu

Pro tatínky a dědečky, kteří si rádi užívají filmové nebo seriálové chvilky, může být předplatné na oblíbenou streamingovou službu skvělým dárkem. Dopřejte jim pohodlí sledování oblíbených filmů nebo seriálů přímo z pohodlí domova. Ale protože platformy jako třeba Netflix nebo HBO už určitě mají, zkuste Dramox, kde se dají shlédnout různá divadelní představení.

Wellness a relaxace

Tohle nikdy nezklame. Dopřejte tatínkovi nebo dědovi relaxaci tím, že jim věnujete dárek spojený s wellness. Může to být poukaz na masáž, víkendový pobyt v lázních nebo dokonce domácí relaxační balíček s aromatickými svíčkami, oleji a relaxační hudbou.

Vánoční dárky pro tatínky a dědečky nemusí být pouze materiálními věcmi. Mohou to být zážitky, které zůstanou v paměti navždy. Mnohdy to starší lidé ocení více. Důležité je pamatovat na jejich zájmy, vášně a touhy a vytvořit dárek, který jim přinese radost a nezapomenutelné chvíle v kruhu rodiny.

Jaký dárek pro tatínky a dědečky kupujete vy? Napište nám do diskuze.

Life24.cz je magazínový web zabývající se nejen aktualitami z domova i ze světa, ale také komentováním aktuálního politického dění nejen na české scéně. Najdete zde tedy především zajímavé rozhovory, recenze produktů, informace o cestování, nebo také například informace o domácích mazlíčcích. Zkrátka vše co vás zajímá.

Podívejte se i na naše další weby:

www.testyojetin.cz

www.cestyavylety.cz

www.cartrax.cz

 

 

 


Life24.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz

 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.life24.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 Life24.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.