Pět kvalitních vánočních dárků celkem za 500,- Kč? Ano, ale musíte si pospíšit

Foto: Eliška Konečná

Sháníte pět kvalitních vánočních dárků, ale nechcete za ně utratit více než 500 korun? Napadlo nás, co by to mohlo být. Pro některé z nich si ale budete muset pospíšit.


Co koupit za dárky třeba sousedům, nebo kamarádkám, aby to nebyly nějaké cetky a přitom nebyly moc drahé? Dilema, které bude v následujících dnech řešit většina z nás. Prohlédli jsme internet a k našemu překvapení jsme pár zajímavých tipů skutečně našli. Není sice každý z pěti dárků za stokorunu, ale celkem za pět dárků více než 500 korun neutratíte. A co jsme tedy našli?

Yuzu

Překvapte své známé exotickým citrusovým ovocem, které patří k nejdražším na světě. Jmenuje se yuzu a pochází z Číny, Jižní Koreje a Japonska. Prodává se jako konzervované, smíchané s kvalitním medem. V zimě z něj připravíte fantastický horký nápoj, v létě potom třeba skvělou marinádu na grilovaná kuřecí křidélka. Balení 250g pořídíte za 119,-Kč.

Kvalitní kniha za stokorunu? Ano, ale rychle

Jedno velké knihkupectví má až do konce října akci, ve které lze koupit celkem pět knih za pouhých 500 korun. A pozor, nejde o žádné braky. V nabídce je například Kronika rodu Hrušínských nebo třeba velice zajímavá kniha Rozhovory s dalajlamou. Celkem je v nabídce přibližně 100 knih, takže vybrat se dá určitě pro každého. Nákupem pěti knih tak máte hned pět dárků do 500,-Kč, nebo můžete pro dotyčného člověka vzít z balíku jen jednu knihu a vybírat další dárky. Třeba ty následující.

Vstupenky do divadla

Aktuálně jsou v nabídce zlevněné vstupenky do divadla v ceně od 150 korun. Divadlo jmenovat nebudeme, ale když zmíníme, že v něm můžete vidět například Danu Batulkovou, nebo Martina Donutila, jistě si snadno tuto pražskou scénu dohledáte.

Hrubozrnná mořská sůl z Kampotu

Tahle kambodžská 100% přírodní hrubozrnná mořská sůl je nerafinovaná a je zpracována tradičním a ekologickým způsobem pomocí odpařování vody z mořských salin. Je naprosto ideální například k marinování masa před grilováním, nebo třeba jako nakládací sůl. A když si takovou solí osolíte čerstvě ugrilovanou rybu, nebudete už chtít solit jinak. Balení 120 gramů přijde na 89,-Kč.

Pralinky a čokoládové lanýže

Jestli jsme dobře počítali, tak na poslední dárek nám zbylo 42 korun. Není to moc, ale i za tolik peněz se dá koupit něco zajímavého. Například ručně vyrobené pralinky, nebo čokoládové lanýže. Podle druhu za tuhle cenu koupíte dva až tři kusy. Krásně zabalené do celofánu udělají jistě radost každému, kdo má rád sladké.

Máte nějaké další tipy na pět dárků do pětistovky? Napište nám do diskuze.

Life24.cz je magazínový web zabývající se nejen aktualitami z domova i ze světa, ale také komentováním aktuálního politického dění nejen na české scéně. Najdete zde tedy především zajímavé rozhovory, recenze produktů, informace o cestování, nebo také například informace o domácích mazlíčcích. Zkrátka vše co vás zajímá.

Podívejte se i na naše další weby:

www.testyojetin.cz

www.cestyavylety.cz

www.cartrax.cz

 

 

 


Life24.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz

 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.life24.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 Life24.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.