Vybrali jsme netradiční vánoční dárky pro děti do 10 let, které nestojí více než 500 korun

Foto: Eliška Konečná

Vybrat netradiční vánoční dárek pro neteř, nebo syna kamarádky, a navíc za něj neutratit příliš peněz, nemusí být zase tak složité. Sami jsme pár zajímavých tipů objevili.


Letošní Vánoce budou možná trochu chudší než ty předešlé, to ale neznamená, že bychom měli zapomínat obdarovat ty osoby, ke kterým máme blízko. Může to být příbuzný, soused, kamarádka, nebo také její děti. Co ale koupit za dárek například desetiletému dítěti, když nechceme příliš utrácet. Aby to nebyl jen tak ledajaký dárek, který skončí někde na dně šuplíku, je potřeba trochu hledat a přemýšlet. Pár tipů jsme vymysleli za vás.

Hlavolamy

Možná si pamatujete, jakým hitem byla kdysi Rubikova kostka, Babylónská věž, nebo třeba Rubikův had. Podobné skládací hlavolamy časem ustoupily ze slávy, nicméně zdá se, že se podobné hračky opět vracejí na scénu. Nás zaujalo vajíčko „Morph's Egg“. Je to vlastně taková Rubikova kostka, ale v podobě vajíčka. Hlavolam je vhodný pro děti od devíti let, ale věřte, že když ho vybalíte z krabičky, budete se s ním rádi mořit i vy. Cena hlavolamu činí na českých eshopech necelých 350,- korun.

Yuzu

Ne všechny děti si však chtějí lámat hlavu s hlavolamem. Velká část z nich ocení nějakou sladkost. Ale zapomeňte na čokolády, nebo bonbóny. Zkuste koupit konzervované yuzu. Yuzu je jedno z nejdražších citrusů na světě a většinou se prodává konzervované, smíchané s kvalitním medem. Pochoutku lze jíst jen tak, namazat na chleba, smíchat s jogurtem, zalít vodou na limonádu, nebo čaj, případně přidat třeba ke snídaňovým ovesným vločkám. Balení 1000g prořídite v ceně do 400,- korun.

Aquapark

S tímhle dárkem neuděláte chybu asi u žádného dítěte. Strávit několik hodin v bazénu, tobogánech, vířivkách a saunách bude bavit každého. Podle města, délky pobytu a velikosti aquaparku se dají vstupenky koupit za ceny od 350,- do cca 750,- korun. Doporučujme podívat se na různé slevové portály, kde se dají vstupenky koupit i s více než 15% slevou.

Paintball

Tohle je spíše klučičí zábava, za to se k ale určitě rádi přidají i dospělí. Paitball je vlastně taková hra na vojáky. V jednom pražském paintballovém centru s rozlohou 6000 m2 se dá akce pro jednu osobu pořídit za 250,- korun, přičemž jedna kulička přijde na korunu. V ceně je zahrnuta ochranná maska, zbraň i odborná instruktáž. Nabijte malému vojákovi 250 kuliček do zásobníku a zajistíme mu parádní zábavu na 2 – 4 hodiny.

Máte nějaký další tip na netradiční dětský dárek do 500,-Korun? Napište nám do diskuze.

Life24.cz je magazínový web zabývající se nejen aktualitami z domova i ze světa, ale také komentováním aktuálního politického dění nejen na české scéně. Najdete zde tedy především zajímavé rozhovory, recenze produktů, informace o cestování, nebo také například informace o domácích mazlíčcích. Zkrátka vše co vás zajímá.

Podívejte se i na naše další weby:

www.testyojetin.cz

www.cestyavylety.cz

www.cartrax.cz

 

 

 


Life24.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz

 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.life24.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 Life24.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.