David z Prahy: „Manželka mě podvedla se svým podřízeným, mým kamarádem. Dcera možná není moje“

polibek-nevera
Foto: Pixabay

Život občas přináší až neuvěřitelné příběhy. Třeba milujících otců, kteří se jenom náhodou dozví, že jejich potomek možná není jejich. Dost často ale před tím zavírají oči. Jako například David, kterému manželka „zahnula“ se svým podřízeným.


Téměř denně nám do redakce chodí různé příběhy s nabídkou na jejich uveřejnění. Většinou to jsou banální příběhy. Bez pointy, někdy dokonce i s velkým množstvím pravopisných chyb. Většinu takových textů s poděkováním odmítáme. Asi nejčastěji se jako téma objevuje politika a  nevěra. O té píší především ženy. Nedávno nám ale přišel email od muže, který popisoval poměrně bizarní příběh o své nevěrné manželce. Pochopitelně, že informace od Davida, tak se odesílatel podepsal, nelze ověřit, berte proto tento příběh raději jako čirou fikci. I když, kdo ví…

Za vším hledej covid

Příběh Davida začíná asi takto: Potkali jsme se na jedné firemní akci. Markéta dělala ředitelku marketingu v mezinárodní firmě, kde jsme se ucházeli o správu jejich sociálních sítí. Výběrové řízení jsme vyhráli, s prací byla firma spokojená, pracovní obědy s Markétou brzy přešly do nepracovních večeří a přibližně po roce jsme se vzali. Bylo to v období covidu, ve firmě jsme přišli o nějaké zakázky a můj kolega proto přijal nabídku Markéty, aby šel pracovat do jejich firmy. V tu chvíli to bylo fajn řešení. Kdo mohl tušit, jak to dopadne.

Dcera asi není moje

Moc jsme o práci doma nemluvili, navíc se nám narodila dcera a Markéta byla na mateřské doma. Jenže jednou jsem nechtěně vyslechl telefonický hovor Markéty s její nejlepší kamarádkou a polilo mě horko. Netřeba popisovat detaily, ale z hovoru bylo jasné, že mě Markéta podvedla s jejím podřízeným, mým bývalým kolegou a kamarádem z firmy. A co víc, moje dcera prý s největší pravděpodobností není moje.

Odpustím, ale nezapomenu

Nejdřív jsem myslel, že ji snad uškrtím, ale pak se mi to rozleželo. Test otcovství jsem si tedy udělat nenechal a před Markétou dělám, jakoby nic. Zatím to pořád bolí, ale věřím, že to časem přebolí. Proč to dělám? Přeci kvůli dceři. S manželkou tak nějak funguji, ale nevím, jestli ji dokáži kdy odpustit. Vlastně, odpustit asi ano, ale zapomenout? To asi ne.

Znáte ze svého okolí podobný příběh? Napište nám do diskuze. A jestli se vám náš článek líbil, sdílejte ho, prosíme, dál. Děkujeme.

Life24.cz je magazínový web zabývající se nejen aktualitami z domova i ze světa, ale také komentováním aktuálního politického dění nejen na české scéně. Najdete zde tedy především zajímavé rozhovory, recenze produktů, informace o cestování, nebo také například informace o domácích mazlíčcích. Zkrátka vše co vás zajímá.

Podívejte se i na naše další weby:

www.testyojetin.cz

www.cestyavylety.cz

www.cartrax.cz

 

 

 


Life24.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz

 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.life24.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 Life24.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.