Manželka se v noci tajně zavírá do koupelny. Tají přede mnou svoji vášeň

Žena v koupelně
Foto: Pixabay

V každé rodině existuje nějaké to tajemství. Měla ho i moje žena. Přišel jsem na to, ale zatím nevím, jak si její noční návštěvy koupelny vysvětlovat. Docela mě to sebralo a musím se s tím poprat.


V poslední době jsem si všiml, že moje žena v noci odchází do koupelny, kde vždycky zůstane tak půl hodiny až hodinu, a pak se vrátí zpátky do postele. Bál jsem se, že tam pije nebo kouří trávu, prodělali jsme totiž takovou menší krizi, ale alkohol ani drogy v tom nebyly. Viděno dnešní optikou je ale otázkou, jestli by nebylo lepší, kdyby si v koupelně dala ve vaně skleničku vína než to, co tam skutečně dělala.

Za vším byla nevěra

S manželkou jsme spolu skoro 11 let. Polední dva roky to ale nestojí za nic. Prodělali jsme takovou menší, možná větší, manželskou krizi. Nejdřív mi byla nevěrná ona, pak jsem do toho spadl já, a i když jsme si to vyříkali a milenecké vztahy ukončili, pořád to mezi námi je. Někdy to není poznat, ale často je doma takové zvláštní dusno.

Bál jsem se alkoholu

V poslední době jsem si všiml, že manželka kolem jedné hodiny ranní vstane a jde třeba na půl hodiny do koupelny. Pak se vrátí a usne. Nejdříve jsem si myslel, že si v koupelně s někým tajně píše. Jenže telefon jsem objevil v obýváku na stole. Co tam tedy dělá? Že by pila? Je to možné, dva roky zpátky si klidně dala láhev vína za den. Prý jsem za to mohl já a moje nevěra. To, že v tu dobu spala se svým šéfem zmínit zapomněla. Tak jsem jednoho dne, když v noci zase odešla do koupelny, prostě vešel dovnitř, abych viděl, co tam dělá.

Deník jako terapie

Nepila, ani neměla zapáleného jointa. Psala deník. Nebo vlastně spíše takové vzpomínky. Přiznala mi, že už asi tři měsíce chodí k psychologovi, který jí, kromě jiného, poradil, aby se ze svých smutků vypsala. A tak píše deník. Od počátku věků. Jak jsme se seznámili, co jsme prožili, jak jsme se milovali i nenáviděli. Prostě všechno. Dovolila mi do něj nahlédnout a nebylo to pro mě snadné čtení.

Začít znovu nebude snadné

Možná ale, že nám to pomůže oběma. Píše takovým zvláštním stylem. Hodně syrovým a podle mě i surovým. Ale má v podstatě pravdu. Hodně jsme si ublížili. Cítím se teď tak trochu provinile a věřím, že její noční návštěvy koupelny brzo skončí a zase začneme normálně fungovat.

Life24.cz je magazínový web zabývající se nejen aktualitami z domova i ze světa, ale také komentováním aktuálního politického dění nejen na české scéně. Najdete zde tedy především zajímavé rozhovory, recenze produktů, informace o cestování, nebo také například informace o domácích mazlíčcích. Zkrátka vše co vás zajímá.

Podívejte se i na naše další weby:

www.testyojetin.cz

www.cestyavylety.cz

www.cartrax.cz

 

 

 


Life24.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz

 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.life24.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 Life24.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.